První máj oslavili mladí Hroši hrou

02.05.2015 08:28

Na prvního máje se na pražských Joudrs konalo první kolo 2. ligy kadetů. Po nešťasné kvalifikaci nás čekala soutěž, která svou kvalitou neumožňuje konfrontaci s nejlepšími, ale jak ukázala sobota, bude to soutěž na přípravu a souhru na podzimní finálový turnaj, a posílení sebevědomí mladých Hrochů.

První zápas nás čekal se Žraloky Ledenice a hrálo se podle našich not. Adam Bočánek a Patrik Malovaný na nadhozu povolili Žralokům pouze jeden hit a pravidelný přísun bodů nám zajistil klidné vítěztví 6:0. Jedinou , zato velikou kaňkou na utkání bylo zranění Patrika , který byl při krádeži mety zasažen míčem. Vyšetření ukázalo zlomeninu v zápěstí a Patrik je na 5 týdnů mimo.

Druhý zápas byl pouze o povinnosti, jelikož Joudrs B je složen převážně z žáků a rozdíl v úrovni týmů byl značný. Na prkně dostal možnost Michal Pavolka s Víťou Bešenyem  a jen díky špatné pálkařské formě Jours odešli z debaklem pouze 22:3.

Poslední zápas dne jsme odehráli proti Spectru Praha a zaznamenali první výhru v sezóně proti tomuto týmu napříč věkovými kategoriemi. Zápas měla pod kontrolou opět naše jednička Áda a v deštivém utkání jsme vybojovali výhru 3:1. Pěkným odpalem se ukázal Víťa Bešenyi.

V neděli nás čeká dohrávka skupiny proti Klackařům z Kostelce a pak utkání o pořadí. Všichni věříme, že to bude to poslední v turnaji, a vítězné.