Konečně!!!!!!!!

08.06.2015 17:14

Červen , první víkend, hřiště Spektra Praha a na čtvrtý pokus kadeti kompletní (skoro) na 3. kole druhé ligy. S téměř uzdraveným Patrikem Malovaným, který posílil nadhoz a znovu nalezeným Danem Šteflem na první metě zahájili Hroši proti domácím standartně, dva errory a nervózní začátek, bídná pálka . Naštěstí Páťův nadhoz podržel toto počáteční váhání a tým se postupně rozjel k výkonu, který s přehledem eliminoval domácí hráče. Pohodová výhra 11:3 naladila tým na dobrou vlnu a jediné co kazilo krásný den, bylo nesnesitelné horko.

Druhý zápas proti Žralokům Ledenice , první směna, double na ulejku do luftu, druhá směna jak přes kopírák. Prohráváme 3:0 , upřesňujeme taktiku na metách a od třetí směny tohoto zápasu začnou chlapci předvádět hru, které patří o soutěž výš. Nasypou zubatejm 11 bodů a v pohodě vítězí.

Poslední zápas dne proti Kostelci už je jednoznačnou záležitostí Hrochů, pálka lítá a Adam povolí  za 4 směny pouze jeden  hit o proti 19 našim. Kostelečtí po dvou vyrovnaných zápasech dostávají nářez a turnaj má jasného favorita. Oba nadhozy po šesti směnách a zápas s Joudrs před námi.

Na zálohu Joudrs nastupuje žákovské vnitřní pole a Michal Pavolka na nadhoz a tým jede v optimálních obrátkách. Poslední dvě směny testujemu rozehru na ulejku a i přesto body přibývají. Velký příslib pro příští týden na turnaj žáků.

Kostelečtí po nářezu od nás mobilizují síly a dostávají se do finále, které jim znechutí Áda, a nepovolí jediný odpal. Pole je perfektní , pálka a pohyb na metách téměř bezchybný a zápas končí rozdílem po čtvrté směně 10:0

Tým se zápas od zápasu zlepšoval a finále už bylo hodno jiné soutěže. Pokora a píle na cestě  za naším cílem!!!!!!!