I příští rok bude u Kozskáče Extraliga !!!

13.09.2015 19:07

Po sobotním jasném průběhu, dobré pizze k večeři a pohodovém kulábru nás v neděli čekala dvě utkání. Dohrávka skupiny s Joudrs a finále s domácími Klackaři. Díky dobré konstelaci výsledků a rozumnému přístupu organizátorů jsme odehráli  finálové utkání na volném hřišti dopoledne a nemuseli čekat do tří hodin s návratem domů pozdě večer.

Na prkně proti sobě nastoupili Adam Bočánek s Danem Mottlem a pálilo se od začátku. Po dvou autech ze vzduchu přišla chyba při lehkém autu ze 3 na 1 a soupeř dalším odpalem skóroval dvěma body. Odpověď byla homerunová za 2 body v podání Adama. Druhá směna byla v dominanci nadhozu bez bodů, ve třetí jsme pak otočili line up a utkání rozhodli 6 doběhy. Tři body stáhl pěkným odpalem Jáchym Janoušek. Vítěztvím jsme se odpoutali v tabulce na 7 bodů a už nemůžeme být předstiženi.

Hned poté jsme dohrávali zápas skupiny s Joudrs a ve vnitřním poli dostali šanci žáci podporováni v zadním a na catcheru kadety. Michal Pavolka na prkně a do třetí směny pohodový průběh a vedení 12:2. Pak se projevila nezkušenost mládí a chybami jsme nechali mladé Joudrs vyrovnat. V tie breakru už se hráči uklidnili a zápas ukončili vítězně.

Gratulujeme k postupu a držíme palce na finálovém turnaji.