KE STAŽENÍ:

PŘIHLÁŠKA NA KEMP

INFORMACE_SOUSTŘEDĚNÍ

 

en-Petr Devera

This list is empty.

Naši partneři:

počítadlo.abz.cz

 

 Vítejte na stránkách softbalového klubu

 Hladoví Hroši Sezimovo Ústí

 
  • Jsme nejstarším softballovým klubem  a zakladateli organizovaného softballu v Jižních Čechách a letošní rok bude už 33. sezónou na české softbalové mapě.
  • Díky nesmírné vytrvalosti a cílevědomosti zakladatelky a hlavní organizátorky veškerého softového dění v Sezimově Ústí, Aleně Kalinové, jsme se po 25 letech činnosti dočkali v roce 2011 vlastního areálu u Kozského potoka který je součástí rekreační zóny města. Začala se tak odvíjet nová etapa našeho klubu a plácky na Soukeníku, Siloňáku nebo u Kováku zůstanou v našich vzpomínkách. Díky novému areálu se otevřely nové možnosti nejen v přípravě, ale i v pořádání celorepublikových soutěží.
  • U Kozského potoka bude letos velice rušno. K týmu mužů, který loni vyhrál základní část 2.ČSL a prohrál až ve finále play off se letos přidá i tým žen se svojí premiérovou účastí ve druhé lize .
  • I nadále chceme pokračovat v kvalitní práci s mládeží a vychovat pro český softball hráče, kteří budou reprezentovat na mezinárodním poli a vozit cenné kovy, tak jak se to naposledy podařilo našemu hráči Barymu Řízkovi, který se stal Mistrem Evropy 2014, dále Adamovi Bočánkovi a Ondrovi Koubovi, kteří jsou Mistři Evropy z roku 2017 v kategorii U19. Ve stejném roce se stal Mistrem Evropy v kategorii U16 i  Pavel Švec a o rok později byl součástí výpravy na MS U19 v Kanadě.
  • Dalším mezníkem v naší činnosti je přidělení spolupořadatelství ME mužů a pořadatelství ME U18 a U15 našemu klubu evropskou softbalovou asociací v roce 2020. 
  • Pevně věříme, že nový areál, který  svépomocí budujeme k obrazu svému, nám pomůže společně s našimi výsledky přilákat nové adepty této krásné hry. V loňském roce byl vybudován nový chodník, bulpeny a instalována nová světelná tabule. Ve spolupráci s TZMT Tábor bylo vybudováno vnitřní pole druhého hřiště na Komoře. V letošním roce dojde k instalaci umělého zavlažování a nového trávníku a pokud dopadnou kladně jednání se sponzory, bude stát i umělé osvětlení  Postupně tak budeme připravovat areály na pořádání ME v roce 2020.