Na náš první týdenní rozhovor jsme si pozvali tvůrce webových stránek a manažera Hladovích Hrochů , Petra Deveru.

   Je to rok, co fungují webové stránky Hrochů, jak jsi spokojen s jejich návštěvností a splnily stránky Vaše   očekávání?

   Spokojen jsem velice, za první rok máme přes 5 000 unikátních přístupů, což je velice hezké číslo. Hlavní myšlenka byla co nejvíce vtáhnout hráče a rodiče do dění u Kozkáče a na turnajích a samozřejmě informovat veřejnost o nás. Je  i velice dobrá sledovanost iScoru. V poslední řadě pak je to samozřejmě přilákání nových adeptů do našich řad.

 Plánuješ nějaké novinky na stránkách nebo jejich rozšíření?

Rozšíření určitě ne, myslím si , že takto je to dostatečné a jsme i omezeni prostorem zřizovatele. Chceme doplnit sekci Historie klubu, neboť je velmi bohatá, letos slavíme 30. let založení . Novinkou jsou tyto rozhovory, kdy  postupně chceme dát prostor všem Hrochům, ať hráčům, rodičům nebo i fanouškům, aby se podělili o své myšlenky a i jsme se o nich něco dozvěděli.

A co ty a tvoje Hroší historie?

Ta je 20 let dlouhá a přerušovaná. Prvně jsem se setkal s Hrochy v roce 96, kdy mě moji bývalí sousedé  přivedli . Tehdy tu byla silná základna žen a chlapi hráli baseball pod vedením Jardy Řízka. Odehrál jsem sezonu a pak zmizel na tři roky do USA. Po návratu jsme trénovali u Kováku, postavil se backstop, koupila se sekačka a vypadalo to slibně. Pak nám plac vzali a já se zase na pár let odmlčel. No a naposled  jsem se vrátil před dvěma lety, kdy jsme se byli s Monikou podívat na Interpoháru , Monče se to zalíbilo a začali jsme chodit, udělal jsem si trenerskou III. a začalo mě to bavit.

A jaké jsou plány do budoucna?

Jednoduché, dělat hřiště krásnější a přitáhnout ke Kozkáči spousty nových hráčů a hlavně hráček. Hroši mají velice bohatou historii a vždy tu byl kvalitní tým holek. Proto by jsme chtěli začít od nejmenších zase  holky postavit. Je to jediná kategorie kterou nemáme. V mládeži je spousta nadějných hráčů, věřím , že budoucích reprezentantů a chlapy jsou ve druhé lize a ambice jsou vysoké, tak je naplnit. No a osobně si občas bouchnout s chlapama, spokojené hráče, rodiče  a aby areál vzkvétal. 

Díky za rozhovor