Rozhovor Týdne

  Po maličké odmlce se nám podařilo dohnat kouče mužů Vladimíra Boháčka

Bohy vítej u Hladových Hrochů a na úvod se nám trochu představ.

Je mi 42 let, softball hraju cca od svých 18 let. Začínal jsem rok na Krči, ještě ve starém areálu. Pak jsem na VŠ hrál za MFF. Posledních pár let jsem hrál za Most. V MFF jsem i trénoval muže a kadety. Jako hráč jsem hrál většinou 2. ligu. Na pár sezón jsem nakouknul i de extraligy. Jinak jsem ženatý a mám krásného čerstvě narozeného syna Kryštofa.

 Jak ses ocitnul na jihu Čech.

Po založení rodiny jsem se přestěhoval k Benešovu. Hladové Hrochy znám z pár interpohárů. Nemám to tak daleko a tak jsem se s Vencou dohodnul docela rychle.

 Projel jsi se softballem spousty hřišť, jak se ti líbí naše u Kozkáče? 

Hřiště je moc pěkné. Ještě dodělat zavlažování a zázemí a bude úplně špičkové.

 Jak hodnotíš jarní část druhé ligy? Cíl byl si dobře zahrát někde v polovině tabulky a zároveň dát prostor mladým hráčům. To se relativně povedlo. Čekal jsem, že i playoff nemusí být daleko. Bohužel se ukázala nevyhranost týmu. Kosila nás i zranění. Musíme zapracovat na kvalitě tréninku, abychom příští rok do playoff postoupili.

 Jak vidíš budoucnost u Hrochů?

 Chci se více věnovat trénování, i když hraní úplně opustit nechci. Cílem je dostat mladé kluky do juniorské reprezentace a obecně zvyšovat úroveň jejich hry. Příprava na příští sezónu nám v podstatě začíná už toto léto.

Díky a přejeme mnoho úspěchů s Hrochy

                                                   

  

 

          Příště vyzpovídáme

    

        Archiv rozhovorů