První jarní!!!!

  V sobotu 12.3. 2016 proběhla první jarní brigáda na fieldu. Uklidilo se celé vnitřní pole, ve vnějším došlo k odstranění větví, vyčistily se kumbály a dodělala se druhá pálící klec. Ve vodárně se vysekala elektřina , navezl se kamínek za backstop, aby se neběhalo v bahně. Účast solidní. Děkujeme všem kdo dorazil

 

   Pololetní velká!!!!

  Poslední červnový pátek a sobota proběhla velká brigáda. Upravoval se backstop, aby nám neodtékala antuka, impregnovala se prkna a připravilo šalování na beton.Správa města nám dodala hromadu hlíny na úpravu prostoru po bývalém kompostu. Též došlo k vykopání děr pro druhý pálkařský box. V pondělí přijelo spousty betonu a vše se zalilo, nakonec i s podlahou domečku, který jsme dostali k užívání. V úterý proběhl velkej úklid, teréní úpravy a je to radost pohledět. Díky všem kdo pomohli.

 

   Juniorská !!!!

  Po třetím kole extraligy juniorů proběhla v neděli brigáda hráčů místo zápasu o poslední místo. Z hlediska zdraví hráčů, kdy všichni byli mokří, i z hlediska finančního a sportovního jsme volili tuto možnost. Proběhla výstavba nového místa na skladování kompostu, vysekání trávy kolem boxu a teréní úpravy.  

 

   Odpolední brigádka!!!!

  29.4.proběhla odpolední brigáda na úpravu plochy pro pálkařské klece. Účast byla hojná, pracovní nasazení solidní a proto jsme mohli před osmou večerní konstatovat, že plac pro naše klece je připravem a nyní už jen čekáme na sítě. V rámci brigády se podařilo vyrobit kolostav, který zkulturní parkování hráčů na fieldu. Všem poděkování za účast. 

   Rychlej beton!!!!

  2.4. čtvrtek odpoledne, venku už asi dvě hodiny neprší a přichází telefonát, že beton dorazil na hřiště. Pár  telefonátů a 6 kousků v pracovním betonuje sloupky na budoucí pálkařskou klec. Zbytek betonu rovná základ na uskladnění antuky a lavice v jednom. Brigáda končí hustou chumelenicí.

Díky za rychlou reakci

   Jarní generální

  Sobota osm ráno, přichází hráči a rodiče, přijíždí válec a začíná jarní úprava hřiště. Účast výborná, práce rozdělena . Válcuje se vnitřní pole, prosypává se novou antukou, uklízí se prostor za hostujícím dogautem, prosekávají se náletové křoviny, zajíždí se nové ohniště.Po obědě se uklízí kumbály a montují police, které přináší více místa.Trubky na budoucí klec pro pálku jsou zabetonovány a před šestou večerní poslední nářadí uklizeno, fotka zvěčněna a hurá domů.

Všem veliké díky. Super práce.

   Nečekaná brigáda

  V pondělí 23.3.se shodou okolností na hřišti sešel Bary, Kuba, Devča a bagr. Bagr odhrábnul kus hlíny a za domácím dogoutem už máme dálnici. Šteflíci to doladili, krásná práce!!!

                                          Děkujeme za účast

   Druhá jarní brigáda

  V sobotu 21.3.2015 proběhla od 10.00 druhá jarní brigáda. Počasí nám tentokrát přálo a projevilo se to i na účasti, která překonala první pokus. Jelikož v týdnu probíhalo prořezávání větví okolo hřiště a firma provádějící práce ještě neodstranila prožezané větve, museli jsme přehodnotit plány. Kompletně jsme vyčistili vnitřní pole a připravili ho na válcování a jarní úpravu. Došlo i na opravu plotu za první metou a nátěr trubek pro vybudování pálící klece.

                                          Děkujeme za účast

   První jarní brigáda

  V neděli 15.3.2015 proběhla od 9.00 první jarní brigáda. Ač bylo sychravo, dorazilo 6 členů. Provedl se úklid vnitřního pole a levého zadního pole. Též se odstranily krtince a rozvezla hlína na budoucich bulpenech.

                                          Děkujeme za účast

Fotogalerie: Brigády

1 | 2 >>

Fotogalerie: Brigády

Fotogalerie: Klece

Fotogalerie: Brigády